ZASTUPITEĽSTVO

Daša Vašková (zástupkyňa starostky)
nezávislý kandidát
kontakt: vaskova@trstin.sk


Mgr. Pavol Kudláč
nezávislý kandidát
kontakt: kudlac@trstin.sk


Martin Horváth
nezávislý kandidát
kontakt: horvath@trstin.sk


Miroslav Taranda
nezávislý kandidát
kontakt: taranda@trstin.sk


Peter Suchán
nezávislý kandidát
kontakt: suchanp@trstin.sk


Pavol Kurinec
nezávislý kandidát
kontakt:kurinec@trstin.sk


Veronika Kurincová
nezávislý kandidát
kontakt: kurincova@trstin.sk


Edita Mahajová
kandidát za SMER – sociálna demokracia
kontakt: mahajova@trstin.sk


Jozef Ormandy
nezávislý kandidát
kontakt: ormandy@trstin.sk


 

Volebné obdobie 2014 – 2018
Martin Horváth (zástupca starostky), Daša Vašková, Anastázia Kabarcová, Peter Suchán, Pavol Kurinec, Tomáš Suchán – do 11.7.2017, Katarína Hettešová, Pavol Turek – do 13.9.2016, †Oľga Kalivodová – do 26.2.2018, Edita Mahajová – od 6.12.2016, Karol Stehlík ml. – od 25.7.2017, Jozef Manca – od 24.4.2018

Volebné obdobie 2010-2014
Dr. Emil Holický (zástupca starostky), Martin Horváth, Anastázia Kabarcová, Anna Suchánová, Ing. Oto Ormandy, Katarína Hettešová, Oľga Kalivodová, Pavol Turek, Ing. Milan Ondruš

Volebné obdobie 2006-2010
Ing. Miloš Bílik (zástupca starostky od 13.01.2010), Eduard Štibraný, (zástupca starostky do 30.12.2009), Martin Horváth (od 12.10.2009), Ing. Ľuboš Indrišek, Ing. Daniel Jakubec, Anastázia Kabarcová, Oľga Kalivodová, Mgr.Pavol Kudláč, Anna Suchánová, Pavol Turek, Ing. Tibor Hlávek (do 31.8.2009)

Volebné obdobie 2002-2006
Jozef Manca (zástupca starostky), Mgr. Daniela Borovská (do 12.8.2003), Ľuboš Genčúr, Ing. Tibor Hlávek, RSDr. Emil Holický, Oľga Kalivodová, Viliam Kučera, Ing. Oto Ormandy, Eduard Štibraný, Ľudmila Fedorová od (27.10.2003)

Volebné obdobie 1998-2002
RSDr. Emil Holický (zástupca starostky), Štefan Anetta, Ľudmila Fedorová, Ľuboš Genčúr, Ing. Tibor Hlávek, Vladimír Kabarec, Viliam Kučera, Jozef Manca, Ing. Oto Ormandy, Mgr. Miroslav Počuch (do 28.3.2002), Anna Suchánová, Mgr. Peter Svitok (od 18.6.2002), Eduard Štibraný

Volebné obdobie 1994-1998
RSDr. Emil Holický (zástupca starostky), Ľudmila Fedorová, Ing. Tibor Hlávek, Marta Horváthová, Stanislav Jantolák, Vladimír Kabarec, Viliam Kučera, Ivan Kyselica, Jozef Manca, Ing. Oto Ormandy, Mgr. Miroslav Počuch, Jozef Taranda

Volebné obdobie 1990-1994
Ján Jakubec (zástupca starostu), Štefan Anetta, Jozef Burín, Ing. Pavol Duriš, Jozef Fedor, Ing. Štefan Greguš, Štefan Hirner, RSDr. Emil Holický, Marta Horváthová, František Indrišek, Milan Kabarec, Viliam Kučera, Ing. Václav Kudláč, Ivan Kyselica, Julian Lopatka, Edita Mahajová, Milan Opalek, Ing. Oto Ormandy, Štefan Pastucha, Mgr. Miroslav Počuch, Mgr. Peter Svitok, Ing. František Šamaj, Jozef Taranda

Print Friendly, PDF & Email